Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

LIEBHERR IFNbi 3553 Prime NoFrost Integrovatelná mraznička s NoFrost

Kód: IFNBI 3553 PRIME NOFROST
10 let záruka NoFrost
32 990 Kč 27 264,46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

NoFrost
Když otevřete mrazničku, chcete vidět zmrazené potraviny – ale rozhodně ne led nebo námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před nechtěnou námrazou, která spotřebovává hodně drahé energie. NoFrost znamená: Už žádné pracné a časově náročné rozmrazování mrazničky, více času na jiné věci – a navíc úspora peněz.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli na internetu: Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes WLAN.

Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce, jako „SuperCool“, jednoduše zvolíte klepnutím a přejetím prstem na barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat skutečnou teplotu.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava: Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

VarioSpace
Potřebujete bezpečně uskladnit zmrzlinový dort s několika patry na letní párty? Pro mrazničku Liebherr to není žádný problém: ví, že někdy prostě potřebujete více místa. Díky řešení VarioSpace můžete jednotlivé přihrádky snadno vyjmout – a voilà: máte velmi vysoký uskladňovací prostor!

SuperSilent
Pšt – pozorně poslouchejte: Váš Liebherr je tak tichý, že musíte nastražit uši, abyste ho vůbec slyšeli. Co za tím vězí? Všechny chladicí komponenty, jako kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a navzájem dokonale sladěny. Takže ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete.

Osvětlení LED mrazicího oddílu
Když ve své mrazničce Liebherr otevřete zásuvky, potěší vás nejen pohled na své potraviny, ale také atraktivní osvětlení: To zajišťují výkonné ekologické LED s dlouhou životností. Osvětlení ještě více usnadňuje přehlednost obsahu a současně je nevšedním designovým prvkem.

Nastavení jazyka
Od této chvíle si budete se svým spotřebičem Liebherr dobře rozumět: Protože bude mluvit vaším jazykem. Umožňuje to variabilní nastavení jazyka. Při spuštění spotřebiče si jednoduše na displeji vyberte jeden ze dvanácti jazyků – a ovládejte svůj Liebherr v požadovaném jazyce.

EnergySaver
Chcete uspořit energii a současně i peníze? Váš Liebherr vám přitom pomůže – pomocí režimu úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, zvýší se standardní teplota o dva stupně. Váš Liebherr tak bude potřebovat ještě méně elektrického proudu – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

SuperFrost
Chcete čerstvé potraviny zmrazit tak, aby si zachovaly vitamíny? Jednoduše aktivujte SuperFrost – a mrazicí oddíl zvýší svůj chladicí výkon. Teplota tak zůstane konstantní, i když do něj vložíte nezmrazené potraviny. SuperFrost zároveň šetří energii: Pokud funkci nevypnete ručně, deaktivuje se automaticky po 65 hodinách.

Zámek displeje
Světelný displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje: Spolehlivě zabraňuje neúmyslné změně nastavení vaší chladničky. Zámek displeje můžete samozřejmě také jednoduše deaktivovat.

PartyMode
Nyní jste připraveni přijímat hosty – i vaše zařízení Liebherr má chuť na oslavu. V režimu PartyMode se aktivují funkce jako SuperCool anebo SuperFrost. Po 24 hodinách vaše zařízení Liebherr automaticky přejde do normálního režimu.

BottleTimer
Znáte to? Dáte láhev vína do mrazničky, aby se rychle ochladila – a zapomenete ji tam. S BottleTimer se to už nikdy nestane: Aktivací funkce SuperFrost zajišťuje mimořádně rychlé chlazení. A jakmile má láhev optimální teplotu, váš Lieberr vám prostřednictvím aplikace připomene, že ji máte vyjmout z mrazničky.

Dveřní alarm
Dveřní alarm spotřebiče Liebherr zajistí, že neplýtváte energií a potraviny se nezkazí: pokud dveře spotřebiče zůstanou otevřené příliš dlouho, spustí se alarm – blikající světlo a výstražný tón. Sami si rozhodnete, co znamená „příliš dlouho“: podle nastavení se dveřní alarm spustí po jedné, dvou, nebo třech minutách.

SabbathMode
Při Sabbathu jsou zastaveny všechny aktivity – to platí i pro elektrická zařízení. Na to bere váš Liebherr ohled. V SabbathMode je vypnuto celé osvětlení chladničky, stejně jako všechny zvukové signály a displej. SabbathMode se deaktivuje po 80 hodinách.

Mrazicí deska
Má být vaše zmrazené bobulovité ovoce po rozmrazení čerstvé a křupavé – a ne vypadat jako kompot? Pro takovéto citlivé potraviny je ideální mrazicí deska: Ovoce a bylinky rozprostřené po celé plastové desce rychle zmrznou, aniž by se pomačkaly. Mrazicí desku můžete snadno zavěsit do zásuvky v mrazničce a poté zase celou vyjmout.

Miska na ledové kostky s víkem
Už jste někdy rozlili vodu, když jste se snažili dát do chladničky misku na ledové kostky naplněnou vodou? Díky misce na ledové kostky s víkem se vám to v budoucnu už nestane: Jednoduše nalijete vodu do otvoru – měrná ryska vám ukáže optimální množství vody. Zcela pohodlně tak vyrobíte až 32 kostek ledu.

Akumulátor chladu jako příslušenství
Akumulátory chladu jako příslušenství jsou užitečné hned dvakrát – jak ve vnitřním prostoru, tak při použití venku. Uvnitř mrazničky udrží zmrazené potraviny ještě nějakou dobu chladné v případě výpadku sítě. A na výletech se postarají o chlazení Vašeho jídla a pití.

Vyměnitelné těsnění dveří
Domníváte se, že byste po několika letech měli vyměnit těsnění dveří u svého spotřebiče Liebherr? Můžete to úplně snadno udělat sami: Vyměnitelné těsnění dveří lze demontovat v několika jednoduchých krocích – a stejně snadno lze znovu nasadit nové těsnění. Takto bude i tato část chladničky vždy bez poskvrnky a hygienicky čistá.

Vybavení vhodné pro myčku nádobí
Vybavení vašeho spotřebiče Liebherr je dvojnásob praktické: Na jedné straně vás podporuje při každodenní používání a na druhé straně jej lze velmi snadno čistit. Chcete vyčistit snadno vyjímatelné zásuvky? Jednoduše je pohodlně vložte do myčky. Budete tak mít čas i na jiné věci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné mrazničky
Energetická třída: B
Rozměry výklenku: 71,4 - 73 / 56 - 57 / 55,0 cm
Technologie chlazení: NoFrost
Skupina výrobku: Integrovatelná mraznička s NoFrost
GTIN: 4016803115335
Série: Prime
Spotřeba energie za 24 h: 0,257 kWh / 24 h
Spotřeba energie za rok: 94 kWh/a
Klimatická třída: SN-T
Hlučnost: 33 dB
Třída hlučnosti: B
Napětí: 220-240 V ~
Frekvence: 50-60 Hz
Příkon: 1,3 A 133 W
Ovládání: 2,4“ TFT displej barevný, displej Touch & Swipe, Dotyk a posunutí
Počet teplotních zón: 1
Počet regulovatelných chladicích okruhů: 1
Teplomer: Mrazicí část
SuperCool:
SuperFrost: Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
Dveřní alarm mrazicí části: Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
BottleTimer: Nastavitelné v aplikaci
IceCubeTimer:
NightMode: Nastavitelné v aplikaci
Zámek displeje: Nastavitelné na spotřebiči
Řešení připojení k síti *: Integrováno, pevně namontováno
Rozsah teploty mrazící cást: -15 °C až -28 °C
Proces odmrazování: automatický
Doba skladování při poruše podle GS **: 10 h
Mrazicí kapacita 24 h podle GS **: 8,00 kg / 24 h
Zásuvky v mrazící cásti: 3
FrostSafe: Zcela uzavřené zásuvky s průhlednou přední stěnou
Systém výsuvných zásuvek v mrazicí části: Zásuvka z bezpečnostního skla
Vnitrní osvetlení mrazící cást: LED osvětlení
VarioSpace:
IceMaker: Ne
Osvětlení přihrádky IceMaker:
IceTower:
Miska na ledové kostky: Miska na kostky ledu s víkem
Počet misek na kostky ledu: 1
Počet akumulátorů chlazení: 2
Zmrazovací podnos: 1
Pocet hvezdicek: 4
Suchý zadní panel:
Zadní stěna ze suchého materiálu:
Vnitřní dekor dveří:
Materiál nastavitelných polic v mrazicí části: Sklo
Druh montáže: s možností integrace
Montáž dverí: Pevné dveře
Max. hmotnost dveří kuchyňské linky: 14
Smer otevírání dverí: Pravý vyměnitelný
Změna strany otvírání dveří: Lze oboustranně
Úhel otevrení dverí: 115°
Dveřní těsnění: Vyměnitelné
Výškově nastavitelné nohy: 2
Nivelační lišty:
Odvetrání: Větrání v nábytku
Typ konektoru: Euro
Přívodní kabel (délka): 2.200 mm
Rozmery: 71,2 / 55,9 / 54,6 cm
Objem mrazicích přihrádek: 66 l
Z toho 4hvězdičková mrazící část: 65,6 l
Výška / šířka / hloubka (s obalem): 770,0 / 572,0 / 622,0 mm
Váha (bez obalu): 33,5 kg
Váha (s obalem): 36,2 kg
Celkový objem ***: 65 l
energyLabel: B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: