Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

Miele

ON-LINE STORE MIELE 

již brzy 😍

Jsme jedni z prvních prodejců v ČR, kteří začali značku Miele prodávat a máme proto bohaté zkušenosti se všemi výrobky.  Máme největší výběr výrobků Miele a příslušenství k nim v našem okolí. 

V případě dotazů k jakémukoliv výrobku Miele jsme plně k dispozici na telefonním čísle 605 278 586. Většinu výrobků máme skladem a dokonce připravené k předvedení (v provozu) na naší prodejně ve Frýdku-Místku na ulici Radniční 1235 kde jsme značku Miele prodávali již před 30-ti lety. 

 

Informace o Miele

Od svého založení v roce 1899 se Miele řídí svým příslibem kvality s mottem „Vždy lepší“. Tím myslíme: Děláme vše pro to, abychom byli „vždy lepší“ než všichni ostatní dodavatelé a „vždy lepší“, než už jsme. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující vědomí, že dostanou ty nejlepší domácí spotřebiče, které mohou za své peníze očekávat. Díky tomu je Miele jedinečné. Výběrem značky Miele jste učinili moudré a pravděpodobně i životní rozhodnutí

 

  • Značka Miele

    V mnoha zemích je Miele nejuznávanější značkou v oboru. V německém žebříčku značek „best brands“ byla značka Miele dokonce označena za nejlepší značku všech dob („best brand ever“). Taková značka leccos prozradí i o svých uživatelích: Zákazníci značky Miele kladou důraz na kvalitu, mají vysoké nároky na techniku i na ekologický aspekt domácích spotřebičů. Ti, kdo kupují Miele, prezentují svůj postoj.
  • Kvalita Miele

    Déle než 100 let platí: Na Miele se můžete spolehnout, naše přístroje vás nenechají na holičkách. Jako jediný výrobce v oboru testuje společnost Miele životnost svých výrobků na 20 let. Jednou Miele, vždycky Miele: Více než 90 procent zákazníků značky Miele v Německu zachovává společnosti Miele věrnost a značku Miele doporučuje. I do budoucna vám slibujeme: V kvalitě a životnosti neděláme kompromisy.
  • Komfort Miele

    Klasický otočný volič, decentní senzor nebo dotykový displej s vysokým rozlišením jako na vašem chytrém telefonu. Obsluha výrobků Miele je snadná a zábavná. K tomu patří třeba v kuchyni nebo při praní celá řada komfortních a spolehlivých automatických programů se „zárukou úspěchu“, a to všechno navíc s láskou k detailu. Hezčí život s Miele!