Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

LIEBHERR IRbi 3951 Prime Integrovatelná chladnička s EasyFresh

Kód: IRBI 3951 PRIME
10 let záruka
37 990 Kč 31 396,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

EasyFresh
Naše přihrádka EasyFresh zaručuje ve vaší domácnosti čerstvost jako na trhu. Ať už nebalené ovoce, zelenina nebo plodiny: vše je zde optimálně uloženo. Díky těsnému uzávěru zvyšují potraviny vlhkost vzduchu v přihrádce. Potraviny tak zůstanou dlouho čerstvé.

Integrovaný SmartDeviceBox
Váš Liebherr je v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli na internetu: Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše zastrčte do zásuvky, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes WLAN.

Displej Touch & Swipe
Váš Liebherr vás bude poslouchat na pokyn prstu: Díky displeji Touch & Swipe budete svoji chladničku obsluhovat intuitivně a velmi snadno. Funkce, jako „SuperCool“, jednoduše zvolíte klepnutím a přejetím prstem na barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat teplotu. Co když displej právě neovládáte? Pak vám bude ukazovat skutečnou teplotu.

SoftSystem
Od snídaně až po půlnoční svačinu – existuje mnoho důvodů pro otevření a zavření chladničky. A s vaším spotřebičem Liebherr je to opravdu zábava: Díky SoftSystemu se dvířka chladničky jemně tlumeně a bezpečně, stejně jako příjemně lehce a tiše zavírají. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát – nic nedrnčí ani se nehýbe.

SuperSilent
Pšt – pozorně poslouchejte: Váš Liebherr je tak tichý, že musíte nastražit uši, abyste ho vůbec slyšeli. Co za tím vězí? Všechny chladicí komponenty, jako kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a navzájem dokonale sladěny. Takže ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete.

Jednostranné LED boční osvětlení
Pro rychlý přehled v chladničce: LED boční osvětlení vám pomůže mít vždy přehled o svých potravinách. LED světla jsou umístěna tak, aby světelný paprsek směřoval nahoru a dolů. A protože jsou LED integrovány do bočních stěn, zůstane zcela zachována cenná využitelná plocha.

Komfortní nastavení výšky skleněných desek
Chcete dát do chladničky velkou nádobu? Pak si jednoduše upravte výšky zasunutí skleněných desek. Díky komfortnímu nastavení výšky to lze provést rychle a přesně podle vašich potřeb – dokonce i s potravinami uloženými na deskách.

Nastavení jazyka
Od této chvíle si budete se svým spotřebičem Liebherr dobře rozumět: Protože bude mluvit vaším jazykem. Umožňuje to variabilní nastavení jazyka. Při spuštění spotřebiče si jednoduše na displeji vyberte jeden ze dvanácti jazyků – a ovládejte svůj Liebherr v požadovaném jazyce.

EnergySaver
Chcete uspořit energii a současně i peníze? Váš Liebherr vám přitom pomůže – pomocí režimu úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, zvýší se standardní teplota o dva stupně. Váš Liebherr tak bude potřebovat ještě méně elektrického proudu – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

Zámek displeje
Světelný displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje: Spolehlivě zabraňuje neúmyslné změně nastavení vaší chladničky. Zámek displeje můžete samozřejmě také jednoduše deaktivovat.

HolidayMode
Chystáte se odcestovat? Pak pošlete na dovolenou i svůj Liebherr: V režimu HolidayMode je vypnutý ventilátor a SuperCool a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 ° C. Šetří se tak elektřina a přesto se předchází nepříjemnému zápachu. Mrazicí oddíl zůstane samozřejmě zapnutý.

SuperCool
Chcete, aby vaše chladnička udržovala ideální teplotu, i když jste do ní právě vložili zboží nakoupené na slunci na trhu? To je přesně případ pro SuperCool: Jakmile se funkce jednou aktivuje, tak váš Liebherr zvýší svůj výkon, dokud čerstvé potraviny nebudou stejně chladné jako ostatní obsah. Potom se SuperCool automaticky vypne – nejpozději však po 12 hodinách.

Dveřní alarm
Dveřní alarm spotřebiče Liebherr zajistí, že neplýtváte energií a potraviny se nezkazí: pokud dveře spotřebiče zůstanou otevřené příliš dlouho, spustí se alarm – blikající světlo a výstražný tón. Sami si rozhodnete, co znamená „příliš dlouho“: podle nastavení se dveřní alarm spustí po jedné, dvou, nebo třech minutách.

SabbathMode
Při Sabbathu jsou zastaveny všechny aktivity – to platí i pro elektrická zařízení. Na to bere váš Liebherr ohled. V SabbathMode je vypnuto celé osvětlení chladničky, stejně jako všechny zvukové signály a displej. SabbathMode se deaktivuje po 80 hodinách.

Polička na 3 láhve
Nyní budou vaše láhve tam, kde mají být: V poličce na 3 láhve čekají láhve ve vaší chladničce na své použití v bezpečné poloze naležato. Polička na láhve se vejde na jakoukoliv skleněnou desku a je proto velmi flexibilní. A pokud potřebujete místo využít jinak, jednoduše poličku z chladničky vyjmete.

Dóza na máslo
I na dózu na máslo můžete klást vysoké nároky: Dóza by měla být nadčasově krásná a měla by dokonale zapadnout do vnitřních dveří chladničky. Přes průhledné víko vždy uvidíte, kolik másla zbývá. Víko a spodní díl, které lze mýt v myčce, do sebe navíc bezpečně zapadnou, takže dózu můžete nosit jednou rukou za víko.

Misky na vejce 2v1
Máte rádi slepičí vejce? Vaše chladnička Liebherr také – proto má misky na vejce 2v1. Ty nabízí prostor nejen pro až 20 slepičích vajec, ale také pro 24 křepelčích vajec. Misky na vejce se skládají z vnější a vnitřní části, které lze do sebe variabilně zasouvat. Otočením misky se perforují křepelčí vejce.

Miska na ledové kostky s víkem
Už jste někdy rozlili vodu, když jste se snažili dát do chladničky misku na ledové kostky naplněnou vodou? Díky misce na ledové kostky s víkem se vám to v budoucnu už nestane: Jednoduše nalijete vodu do otvoru – měrná ryska vám ukáže optimální množství vody. Zcela pohodlně tak vyrobíte až 32 kostek ledu.

Vyměnitelné těsnění dveří
Domníváte se, že byste po několika letech měli vyměnit těsnění dveří u svého spotřebiče Liebherr? Můžete to úplně snadno udělat sami: Vyměnitelné těsnění dveří lze demontovat v několika jednoduchých krocích – a stejně snadno lze znovu nasadit nové těsnění. Takto bude i tato část chladničky vždy bez poskvrnky a hygienicky čistá.

Změna směru otevírání dveří integrované mrazicí přihrádky
Nechcete v případě vestavění vašeho spotřebiče Liebherr do výklenku v nábytku časově náročně měnit směr otevírání dveří i u mrazicí přihrádky? Díky posuvnému regulátoru to lze udělat během několika sekund a bez velké řemeslné dovednosti. Jednoduše přesunete regulátor na mrazničce zprava doleva – hotovo. Ušetříte tak spoustu času.

Vybavení vhodné pro myčku nádobí
Vybavení vašeho spotřebiče Liebherr je dvojnásob praktické: Na jedné straně vás podporuje při každodenní používání a na druhé straně jej lze velmi snadno čistit. Musí se dóza na máslo, FlexSystem nebo miska na ledové kostky čistit? Jednoduše je pohodlně vložte do myčky. Budete tak mít čas i na jiné věci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné chladničky
Energetická třída: B
Rozměry výklenku: 87,4 - 89 / 56 - 57 / 55,0 cm
Skupina výrobku: Integrovatelná chladnička s EasyFresh
GTIN: 4016803114253
Série: Prime
Spotřeba energie za 24 h: 0,205 kWh / 24 h
Spotřeba energie za rok: 75 kWh/a
Klimatická třída: SN-T
Hlučnost: 31 dB
Třída hlučnosti: B
Napětí: 220-240 V ~
Frekvence: 50-60 Hz
Příkon: 1,2 A
Ovládání: Dotyk a posunutí, 2,4“ TFT displej barevný, displej Touch & Swipe
Počet teplotních zón: 2
Počet regulovatelných chladicích okruhů: 1
Teplomer: Chladicí část
SuperCool: Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
Dveřní alarm chladicí části: Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci
Dveřní alarm mrazicí části:
BottleTimer:
Řešení připojení k síti: Integrováno, pevně namontováno
NightMode: Nastavitelné v aplikaci
Zámek displeje: Nastavitelné na spotřebiči
Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil: +2 °C až +9 °C
Vnitřní osvětlení chladicí části: EasyFresh
Proces odmrazování: automatický
Chlazení cirkulujícím vzduchem:
Filtr FreshAir:
Systém vysouvacích zásuvek v chladicí části:
SoftSystem: SoftSystem
Vnitrní osvetlení chladící cást: Jednostranné světlo
Počet úložných ploch chladící části: 3
Z toho dělitelných: 1
z toh výškově nastaviletných: 2
VarioSafe:
Zásuvky OpenStage:
Skladování lahví: 3místná police na láhve
Box na láhve: 1
Pocet boxu na konzervy: 2
VarioBox: Výsuvné
Pocet VarioBoxu: 2
Dóza na máslo:
Přihrádka na vejce: Variabilní
Dverní odkladac: Přihrádka na láhve a konzervy
Výškově nastavitelná police na vnitřní straně dveří: Nastavitelné po krocích
Doba skladování při poruše podle GS *: 9 h
Mrazicí kapacita 24 h podle GS *: 2,00 kg / 24 h
Dveře 4hvězdičkové mrazicí části: Vyměnitelný dveřní doraz
Pocet hvezdicek: 4
Suchý zadní panel:
Zadní stěna ze suchého materiálu:
Vnitřní dekor dveří:
Design ukládacích boxů ve dveřích: Premium GlassLine
Materiál odkládacích policek ve dverích: Sklo s lištou z ušlechtilé oceli
Materiál odkládací plochy, chladící cást: Sklo
Druh montáže: s možností integrace
Montáž dverí: Pevné dveře
Max. hmotnost dveří kuchyňské linky: 16
Smer otevírání dverí: Pravý vyměnitelný
Změna strany otvírání dveří: Lze oboustranně
Úhel otevrení dverí: 115°
Dveřní těsnění: Vyměnitelné
Výškově nastavitelné nohy: 2
Nivelační lišty:
Odvetrání: Větrání v nábytku
Typ konektoru: Euro
Přívodní kabel (délka): 2.200 mm
Výška / šířka / hloubka (s obalem): 931,0 / 572,0 / 622,0 mm
Rozmery: 87,2 / 55,9 / 54,6 cm
Váha (bez obalu): 38,7 kg
Váha (s obalem): 40,5 kg
Celkový objem **: 117 l
Objem chladicích částí: 102 l
Objem mrazicích přihrádek: 16 l
Z toho 4hvězdičková mrazící část: 15,9 l
energyLabel: B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: