Na e-shopu jsme noví a proto máte ke každé objednávce dopravu zdarma.

KitchenAid bezdrátový food processor s baterií 5KFCR531BM matná černá

Kód: 104551
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

4084F149-C6C1-4E94-B5A4-8E30CAB96B45

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Chcete svobodně tvořit a hledáte spolehlivou pomocnou ruku do domácnosti? Dbáte na poctivou přípravu, která zachová kvalitu, čerstvost surovin a šetří váš drahocenný čas? Tyto vlastnosti v sobě spojuje kompaktní a snadno skladovatelný bezdrátový Food procesor 5KFCR531BM s odlehčeným designem a s dobíjecí 12V vyjímatelnou baterií MAX. Příslušenství jednoduše uložíte do mísy a s napájecí šňůrou si nemusíte dělat starosti. Přenášejte svůj spotřebič po kuchyni snadno, bez omezení kabelů nebo blízkých zásuvek. ​      

Obsahuje standardní  příslušenství potřebné pro zpracování pokrmů včetně šlehacího nástavce na vejce, bílky, smetanu či majonézu a univerzálního nože pro přesné sekání syrového ovoce a zeleniny, pro krájení ořechů, petržele, pažitky či česneku. Umícháte a umixujete vařené ovoce a zeleninu při přípravě jídel pro malé děti nebo základů do polévek či omáček. 

Doplňte si bezšňůrovou kolekci spotřebičů KitchenAid Go také o ruční šlehač, tyčový mixér, osobní mixér, mlýnek na kávu a ruční kuchyňský vysavač.  Ať budete připravovat cokoli a jakkoli, kolekce nabízí optimální výkon a dobu provozu. V prodeji samostatně. 

Vyjímatelná 12V lithium-iontová dobíjecí baterie napájí všechna zařízení. Pro snadnou výměnu a maximální všestrannost, pro snadné vaření, pro nekonečné možnosti, pro maximální všestrannost. 

Nabíjecí dok s pevným kabelem 5KRBC12 k použití v domácnosti jako prostor na nabíjení baterie v případě vybití. Pohodlné nabíjení se provádí zapojením do portu USB. V prodeji samostatně. 
 

*Maximální počáteční napětí baterie (měřeno bez pracovní zátěže) je 12 voltů. Jmenovité napětí je 10,8. Skutečná doba chodu se bude lišit v závislosti na receptuře a/nebo použitých přílohách. Životnost baterie je ovlivněna faktory, jako je stáří baterie a používání.

 

Výhody a vlastnosti

Záruka
Na tento model se vztahuje 2 roky záruky.

Kompaktní bezdrátový food processor s odlehčeným designem
Snadné ukládání příslušenství do mísy. Kompaktní provedení a snadné uskladnění. Použití v interiéru i venku.

Pracovní mísa o objemu 1,18 l s hubičkou a uchem, z materiálu bez BPA
Přivádí sekání, mixování a přípravu pyré k dokonalosti. Snadná příprava omáček a dresinků.

Dvě rychlosti a funkce pulzování ve víku pro přesnou kontrolu
Ovládání rychlosti sekání a snadné dosažení požadovaných výsledků. Dokonalé sekání, mixování i příprava pyré. Sekání nahrubo nebo najemno, univerzální použití. 

Univerzální nůž z nerezové oceli
Umožňuje sekat syrové ovoce a zeleninu, sekat ořechy, petržel, pažitku či česnek pro snadnou přípravu pokrmů. Jednoduše míchejte a mixujte vařené ovoce či zeleninu. Umožňuje přípravu strouhanky nebo sekání syrového masa. Nepoužívejte ke zpracování kávových zrn nebo tvrdého koření, jako je muškátový oříšek, jež by mohlo food processor poškodit.

Šlehací příslušenství
Nabízí další funkce: šlehání, míchání, a dokonce i přípravu šlehačky, bílkové pěny či majonézy. K zašlehávání vzduchu do pokrmů.

Otvor na přilévání
Umožňuje přidávat správné množství oleje nebo jiných tekutin během používání. Pro přípravu chutných omáček a dresinků.

12V lithium-iontová dobíjecí baterie 5KRB12
Zajišťuje optimální výkon a dobu provozu. Eliminuje omezení související s kabelem. Zajistí až 25 minut nepřetržitého provozu (skutečná doba provozu se bude lišit na základě receptu a/nebo použitých nástavců).
 

Standardní příslušenství

Pracovní mísa o objemu 1,18 l s hubičkou a uchem, z materiálu bez BPA
Vybavena rukojetí a hubicí pro snadné nalévání. Lze mýt v myčce na nádobí v horním koši.

Víko s otvorem na přilévání a tlačítkem pro spuštění pulzování
Umožňuje snadné přidávání tekutých přísad během používání. Sekejte, míchejte a mixujte rychle a přesně. Zvládněte přípravu chutných zálivek a omáček, např. majonézy. Lze mýt v myčce na nádobí v horním koši.

Univerzální nůž z nerezové oceli
Umožňuje sekání syrového ovoce a zeleniny nebo ořechů a krájení petržele, pažitky nebo česneku pro snadnou přípravu vašich oblíbených pokrmů. Vyrábějte pyré z vařeného ovoce nebo zeleniny, k přípravě dětské stravy nebo základu pro polévky či omáčky. Můžete si také připravit strouhanku nebo posekat syrové maso. Lze mýt v myčce na nádobí v horním koši.

Šlehací nástavec
Lze použít ke šlehání vajec, bílků, smetany, majonézy a dalších surovin. Lze mýt v myčce na nádobí v horním koši.

12V lithium-iontová dobíjecí baterie a kabel USB-C*/**/*** 5KRB12
Umožňuje snadné nabíjení. Lithium-iontové baterie se nabíjejí rychleji, déle vydrží a mají větší hustotu proudu při delší životnosti v lehčím balení. Plné nabití: Baterie bude plně nabitá za zhruba 3 hodiny a tehdy, když nepřerušovaně svítí všechny kontrolky LED. Adaptér USB není součástí příslušenství.

 

 

Parametry

Typ motoru
DC (stejnosměrný proud)
Napětí
12 V
Počet otáček
380 až 4 025 ot./min.
Rychlosti
2
Typ baterie
Lithium-Ion dobíjecí baterie
Orientační čas pro plné dobití (hodiny)
3 hodiny
Materiál motorové jednotky
Plast
Rozměry výrobku
26,55 × 14,5 × 18,39 cm
Rozměry balení
30,2 × 19,9 × 20 cm
Hmotnost výrobku
1,46 kg
Hmotnost balení (kg)
2,27
 
 
VÝROBCE
KITCHENAID
EAN
5413184124007
KÓD VARIANTY
5KFCR531BM
ZÁRUKA
24 MĚSÍCŮ (12 MĚSÍCŮ PRO IČ)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: