Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

De Dietrich

De Dietrich - Logo_gray text

De Dietrich Poster

 

Značka De Dietrich je nesmírně hrdá na to, že může své výrobky označovat logem „Origine France Garantie“. Toto označení, vytvořené v květnu 2011 na podnět francouzského ministerstva průmyslu, je synonymem transparentnosti a pravdivosti informací o původu a výrobních postupech produktů společnosti De Dietrich. Jedná se o jedinečné referenční kritérium pro náročné zákazníky, kteří hledají prestižní a kvalitní výrobky.

 

FILOZOFIE DOKONALOSTI

O mimořádné vizionářské schopnosti a vysoké technologické úrovni svědčí skutečnost, že značka De Dietrich neustále přichází na trh s jedinečnými inovacemi svých spotřebičů. Technologie inteligentního vaření ICS (celosvětově exkluzivní technologie), vaření při nízkých teplotách (technologie ceněná předními světovými šéfkuchaři), výkon a preciznost varných desek – toto je jen malý příklad inovací značky De Dietrich.

Dokonalost jde ruku v ruce s kvalitou. Od návrhu, až po uvedení na trh, jsou výrobky značky De Dietrich podrobovány sérii náročných testů, protože jedině tak můžeme potvrdit jejich funkčnost a životnost.

Díky vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje, třem továrnám ve Francii, a také díky týmu designerů působících v Paříži, disponuje přes 180 spotřebičů značky De Dietrich certifikátem, zaručujícím původ výrobků ve Francii (Origine France Garantie). Našimi prioritami jsou kontrola kvality v každé fázi výroby, snížení emisí oxidu uhličitého a také zachování a obohacení jedinečného technologického potenciálu. Toto označení – získané v květnu 2011 na základě iniciativy francouzského ministerstva průmyslu – je synonymem transparentnosti a důvěryhodnosti informací o původu a výrobním procesu spotřebičů značky De Dietrich. Pro náročné spotřebitele je důležitým orientačním bodem při hledání spotřebičů se skvělými parametry, kvalitou a prestiží.

 

Spotřebiče De Dietrich nejsou určeny pro e-shopový prodej proto ho na našem e-shopu nenajdete. Na naši prodejně však máme významnou část spotřebičů vystaveny k předvedení, případně jsme k dispozici viz kontakty. 

 

4 ROKY ZÁRUKA ZDARMA 
Vzhledem k tomu, že značku De Dietrich prodáváme více než 20 let a jsme tedy autorizovaným prodejcem, tak na všechny výrobky lze registrovat rozšířená záruka na 4 roky, která platí na celý výrobek. 

REGISTRACE ZÁRUKY 4 ROKY ZDE

  

 
SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči De Dietrich vyskytne závada, obraťte se na nás. 

ON-LINE NAHLÁŠENÍ REKLAMACE

Případně můžete využít následující kontakty:

Příjem reklamací a technická podpora
CZ tel.: +420 599 529 251
SK tel.: +421 915 473 787
email: servis@de-dietrich.cz