Na e-shopu jsme noví a proto máte ke každé objednávce dopravu zdarma.

Snadná údržba

Nezávislá mezinárodní zkušebna TÜV Rheinland udělila společnosti JURA certifikát pro mikrobiologicky nezávadné plně automatické kávovary, který se uděluje podle nejpřísnějších kritérií. Ten dokládá: Originální výrobky pro údržbu, přesně přizpůsobené elektronicky řízeným programům, zaručují hygienu a čistotu s certifikací TÜV pro každý plně automatický kávovar JURA.

CLARIS činí odvápnění zbytečným

Vápenec se usazuje při zahřátí vody. Zúžení rozvodů způsobené vápencem způsobuje nejen prodloužení doby ohřevu a tím zvýšení spotřeby proudu, ale hrozí dokonce kompletní výpadek stroje. Vápenec však škodí nejen plně automatickému kávovaru, ale narušuje také požitek z kávy. Odvápnění je díky CLARIS naprosto zbytečné.

Integrované čisticí a vyplachovací programy

Každodenní údržba přístroje a hygiena při zacházení s mlékem, kávou a vodou jsou rozhodujícím faktorem pro neustále dokonalý výsledek při přípravě kávy. Každý plně automatický kávovar značky JURA disponuje mnohokrát osvědčenou, bezúdržbovou spařovací jednotkou se samočištěním po jediném stisknutí tlačítka. Integrované čisticí a vyplachovací programy rozpouštějí při teplotě 80 °C spolehlivě kávový tuk z patentované spařovací jednotky až po trysku na kávu. Rovněž v manipulaci s mlékem je zajištěná hygiena s certifikací TÜV. V kombinaci s programem automatického čištění odstraňuje čistič systému rozvodu mléka značky JURA velmi účinně mléčný tuk a bílkoviny. Vždy hygienické čisté rozvody zaručují nadýchanou a jemnou mléčnou pěnu. Vedení mléka a kávy jsou navíc u všech trysek striktně oddělená. 

Dokonalá hygiena mléka díky nádobě na mléko

Nadýchaná mléčná pěna nebo teplé mléko pro kávové speciality budou dokonalé, pokud se mléko před zahřátím a napěněním uchovává při teplotě 4 °C. Všechny nádoby na mléko JURA uchovávají mléko neustále v optimálním teplotním rozsahu. Ať je mléko aktivně chlazené, izolované nebo jen uchovávané v čerstvém stavu a ukládané zpátky do lednice, optimální teplotní podmínky v nádobách na mléko JURA zajistí vždy dokonalé výsledky. Vybrané materiály, promyšlená konstrukce a estetický vzhled nádoby na mléko JURA umožňují dokonalé skladování mléka nezávisle na jeho množství a potřebách zákazníka. Zásuvné spoje, speciálně navržené pro automatické kávovary JURA, společně s intuitivní údržbou a čisticími procesy zaručují optimální hygienu mléka až do okamžiku naplnění šálku.