Na e-shopu jsme noví a proto máte ke každé objednávce dopravu zdarma.

Bezdrátová kolekce

44B80EF7-DC8B-4A48-B648-EF8F191EEF4D

Šňůry jsou v kuchyni často omezující. Proto experimentujte a vařte svá oblíbená jídla bezdrátově, a to ať jste kdekoli. A největší výhoda? Šest přístrojů = jedna baterie, kterou nabijete i bez dobíjecí stanice. S tou však začnete vařit ještě dříve a dovedete tak i vy své kulinářské umění na ještě vyšší úroveň. Pracujte s tímto skvělým ekologickým systémem od KitchenAid.

 

Nejprodávanější

16 položek celkem

Cena

7905490
17905490

Značky

Položek k zobrazení: 16
Nahoru
Další produkty

Tyto kuchyňské spotřebiče od značky KitchenAid vám bude každý závidět. A zejména pak jídlo, které s nimi připravíte. Nejnovější řada šesti aku spotřebičů je díky vysokému výkonu a širokému použití spolehlivým parťákem pro profesionální i hobby cukráře a kuchaře.

Bezdrátové spotřebiče nabijete pohodlně s kabelem, který je univerzální pro všechny produkty v této kolekci, nebo ještě rychleji s dobíjecí stanicí.

Přidejte proto tyto kuchyňské spotřebiče do setu k robotům, mixérům, toustovačům a dalším kuchyňským doplňkům KitchenAid – ať už variantu bez baterie, nebo s baterií. Na aku spotřebiče v této kolekci platí záruka 2 roky a produkty je možné také vrátit do 90 dnů od zakoupení.

Podmínky akce „90 dní záruka na vrácení peněz“ - ZDE