Na e-shopu jsme noví a proto máte ke každé objednávce dopravu zdarma.

Brandt

Brandt - Logo_kruh

ZNAČKA S VÍCE NEŽ ŠEDESÁTILETOU ZKUŠENOSTÍ
Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více než 60 let usnadňuje lidem každodenní práce v domácnosti. Těší se z ocenění nejdůvěryhodnější značky v oblasti domácích elektrospotřebičů, které je odměnou za desítky let výzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a znalostí jejich zvyklostí. Brandt je průkopníkem mnoha technologií a inovací, které dnes přijala většina výrobců. Mezi nejznámější patří: využití indukční technologie při vaření, pyrolytické samočištění u trub, technologie chlazení trouby, přihrádka s nulovou zónou 0-3 °C, automatické odvažování náplně u praček, v neposlední řadě inteligentní řady spotřebičů intellect.
brandt_1.jpg

HISTORIE A ODKAZ
Značka je pojmenována po Edgaru Brandtovi, legendárním designérovi stylu Art Déco a umělci z počátku 20. století. Edgar Brandt se proslavil v roce 1921 jako tvůrce bronzového kahanu - plastiky věnované Neznámému vojáku. Tato byla odhalena v Paříži uprostřed Vítězného oblouku. V červnu 1956 Edgar Brandt navrhl do Versailleskému zámku v Paříži dvě překrásné zlacené brány pro La Grande Cour des Ambassadeurs, které byly zničeny během Velké Francouzské revoluce. Jeho firma zahájila výrobu domácích spotřebičů v padesátých letech minulého století. Započal tak vývoj vlastních vrchem plněných praček, chladniček a mandlů. Posléze se stává hlavní domácí značkou elektrospotřebičů ve Francii a stálou součástí francouzských domácností.

 

4 ROKY ZÁRUKA ZDARMA 
Vzhledem k tomu, že značku Brandt prodáváme více než 20 let a jsme tedy autorizovaným prodejcem, tak na všechny výrobky lze registrovat rozšířená záruka na 4 roky, která platí na celý výrobek. 

REGISTRACE ZÁRUKY 4 ROKY ZDE   

 

 
 
SERVIS

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Brandt vyskytne závada, obraťte se na nás. 

ON-LINE NAHLÁŠENÍ REKLAMACE

 Případně můžete využít následující kontakty:

Příjem reklamací
CZ tel.: +420 599 529 251
SK tel.: +421 915 473 787
email: hlaseni.reklamaci@elmax.cz

Technická podpora
CZ tel.: +420 599 529 250
SK tel.: +421 915 473 787
email: servis@elmax.cz