Do konce týdne 15% sleva na celý KitchenAid - slevový kód KITCHEN15

Intuitivní ovládání

Zatímco v klasické kavárně záleží na citu a zkušenosti baristy, u plně automatických kávovarů značky JURA rozehrává inteligentní elektronika veškeré procesy technicky náročných komponent v symfonii lahodných chutí, která navozuje dokonalou kulturu pití kávy. Celá škála kávových specialit se dá připravit pohodlně jediným stisknutím tlačítka nebo klepnutím prstem na displej. Díky promyšlené koncepci ovládání, mnoha možnostem programování, technologiím RFID a aplikacím pro mobilní telefony je ovládání našich kávovarů zcela intuitivní a splňuje vždy individuální požadavky uživatele. Navigování uživatele za pomoci textu a obrázků usnadňuje obsluhu plně automatických kávovarů a provádí ho všemi programy údržby.

Intelligent Water System (I.W.S.)

Nejnovější generace plně automatických kávovarů a filtrů spolu vzájemně komunikují. Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojené prostřednictvím technologie RFID. Detekce filtru je samočinná; příslušné nastavení přístroje proběhne automaticky. Nikdy předtím nebylo používání filtru tak jednoduché a spolehlivé.

J.O.E.®

JURA Operating Experience (J.O.E.®) přenáší všechny funkce automatických kávovarů JURA do Vašeho smartphonu a dokonce i do hodinek Apple Watch. Pojmenujte si libovolně své oblíbené speciality a přiřaďte jim libovolný obrázek. Pomocí posuvníků si přizpůsobíte nastavení podle své osobní chuti. Animace Vám pomohou v případě dotazů a od zákaznické služby společnosti JURA Vás dělí jediné klepnutí prstem. Díky pravidelným aktualizacím si s sebou v podobě aplikace J.O.E.® neustále nosíte nejjednodušší a nejmodernější ovládání plně automatických kávovarů.