Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

LIEBHERR chlazení

10 let záruka LIEBHERR

Důkaz o tom, že v LIEBHERR kladou důraz na kvalitu a technologie výrobků je, že poskytují 10 let záruku výrobce na celý výrobek bez výjimky u vybraných modelů. 

Vztahuje se na všechny:

- volně stojící kombinované lednice v energetických třídách A, B, C

- vestavné spotřebiče v energetických třídách A, B

 Vztahuje se na výrobky zakoupené do 31. prosince 2024. 

Záruku je potřeba registrovat do 12 měsíců od nákupu. 

 Díky této unikátní nabídce si spotřebitelé mohou být jisti, že kupují vysoce kvalitní výrobek s dlouhou životností.  

 

 ZÁRUKU K VAŠI LEDNICI VÁM RÁDI ZAREGISTRUJEME.  

cz_10yearsguarantee_freestanding-fridge-freezer-cbnbsa10-575i-liebherr-ambient-169

 

5 let záruka LIEBHERR

Jako důkaz o kvalitě spotřebičů LIEBHERR poskytuje výrobce zákazníkům 10 let záruku na kompresor a 3 roky nad rámec 2 leté záruky na celý výrobek. 

Registrace prodloužení záruky je možná pouze během prvních 24 měsíců po zakoupení zařízení.

 

REGISTRACE ZÁRUKY 5 LET VÝROBEK A 10 LET KOMPRESOR LIEBHERR ZDE           

 

BA111E36-647A-44CD-9D75-4B9C0372DE75

BioFresh

BioFresh je jedna z technologií společnosti Liebherr pro zachování čerstvosti. Vychází z poznatků ohledně správných skladovacích podmínek pro jednotlivé druhy potravin. Pro každou skupinu produktů jsme připravili samostatnou přihrádku s ideálním klimatem, která zajistí delší čerstvost a kvalitní chuťový požitek. Jelikož v zásuvce na zeleninu s technologií BioFresh panuje teplota 0 °C, lze tuto část chladničky označit jako zónu s nulovou teplotou.

 

BioFresh pro požitek z čerstvosti – ve všech přihrádkách

S naší technologií BioFresh vydrží potraviny déle čerstvé. Jak jsme toho docílili? Tím, že se naše technologie pro zachování čerstvosti postarají o optimální klimatické podmínky. A to profesionálním způsobem. Když jsou ovoce a zelenina skladovány ve vysoké vlhkosti a teplotě těsně nad 0 °C, zachovají si vysoký obsah vitamínů, jako byste si je právě přinesli z trhu. Pro aromatické maso je oproti tomu vhodnější suché klima, a proto se bude dobře cítit v přihrádce na maso a mléčné výrobky. Chladné prostředí o teplotě –2 °C prodlouží trvanlivost ryb a mořských plodů, kterým tedy bude nejlépe v přihrádce na ryby a mořské plody. 

BioFresh: Ideální klima pro skladování potravin

Výtečné třešně, salát jako čerstvě sklizený a šťavnatý ananas – kdo by tomu dokázal odolat? Tím spíše, že ovoce a zelenina obsahují spoustu vitamínů a minerálů důležitých pro tělo. Technologie BioFresh se postará o optimální skladovací podmínky, takže cenné vitamíny a minerály zůstanou v potravinách zachovány déle. Přihrádka BioFresh tvoří v chladničce zónu o teplotě 0 °C. Všechny ostatní oblasti, jako je chladicí oddíl, mohou mít jinou teplotu nezávisle na přihrádce BioFresh.

Přihrádky BioFresh

650A6733-914B-4E95-8A1A-3BD0CFD79A28 47AE2504-5709-4E6E-AAA6-AEA9D4086A86 9D818EEC-7670-4094-A8CE-E9A505A6D38B

Přihrádka na ovoce a zeleninu

Víme, že na potraviny máte vysoké nároky. A to je dobře. Pochutnejte si na čerstvém ovoci a zelenině z naší přihrádky na ovoce a zeleninu. V ní se našim konstruktérům podařilo díky technologii BioFresh docílit kombinace vysoké vlhkosti vzduchu a teploty těsně nad 0 °C. Výsledkem je přihrádka v chladničce s teplotou 0 °C pro 100% zachování čerstvosti bez šokového zmrazení. Salát tak můžete bez starosti uložit až na 13 dnů a jablka či kiwi dokonce na 80 dnů.

Přihrádka na maso a mléčné výrobky

Zatímco ovoce a zelenina upřednostňují vlhké klima, trvanlivost masa a mléčných výrobků lze prodloužit v suchém prostředí s nízkou teplotou. V přihrádce na maso a mléčné výrobky můžete potraviny skladovat několik týdnů nebo dokonce několik měsíců. Hýčkejte své chuťové buňky kvalitním salámem. Nebo si nechte na jazyku rozplynout kořenitý čedar. Tímto způsobem rychle připravíte sýrový talíř. Protože dlouho trvající čerstvost znamená také dlouho trvající skvělou chuť.

BioFresh Professional s přihrádkou na ryby a mořské plody

Díky přihrádce na ryby a mořské plody, v níž panuje nízká vlhkost vzduchu a teplota –2 °C, si ryby i mořské plody zachovají výjimečně dlouhou čerstvost a vy si je tak budete moci vychutnat, jako by byly právě ulovené. V podobě inovativní technologie BioFresh Professional se nám podařilo vyvinout řešení, které si poradí s problematikou rychle se kazících potravin. Pro vás to znamená, že si každý den budete moci dopřát kulinářský zážitek v podobě středomořských pokrmů připravených z čerstvě ulovených surovin. Každodennímu stresu tak budete moci dát sbohem.

 

 

 

 

 
Servis LIEBHERR