Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

Lord W2 3.GN

Kód: 136
5 let záruka
Značka: Lord
13 999 Kč 11 569,42 Kč bez DPH 13 999 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Pračka Lord W2 je extrémně spolehlivá, moderní, předem plněná pračka v energetické třídě B. Filozofie německé značky Lord je nabízet výhradně poctivě vyrobené výrobky. Zákonnou záruku dva roky jsme rozšířili o další tři roky, a to na všechny části a bez podmínek. Samozřejmě, nesmíte si pračku sami zničit. Pračka zvládne až 8 kilogramů prádla najednou a hmotnost prádla pozná sama díky speciální technologii Fuzzy Logic. Díky tomu přizpůsobí množství použité vody, spotřebu elektrické energie a délku programu. Pračka W2 bude tichým společníkem domácnosti, její hlučnost je pouze 76 dB při odstřeďování. Velký, přehledný displej umožňuje neustálou kontrolu nad zvolenými programy, usnadňuje veškerá nastavení a nepřetržitě informuje o průběhu praní. Níže se dozvíte, proč je značka Lord tak unikátní a jaké přednosti má pračka Lord W2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkce pračky W2

Zjistěte, co vše získáte díky pořízení pračky W2 a jaké vychytávky vám ulehčí práci v domácnosti.Program Quick pro rychlé praní

Potřebujete zkrátit prací program a vyprat si co nejrychleji? Pak se vám bude zamlouvat program Rychlé praní, kterou naleznete na pračce pod označením Quick 15’. Program Quick 15’ je ideální pro chvíle, kdy nemáte času nazbyt a potřebujete zkrátit dobu praní. Díky programu Quick 15’ vyperete 2 kilogramy prádla za pouhých 28 minut při 30 stupních Celsia.

Také můžete použít funkci SpeedWash pro zrychlené praní. Funkce SpeedWash zrychluje proces praní tím, že zvyšuje frekvenci proudu vody, který smáčí prádlo a zkracuje dobu prodlevy bubnu. Zkracuje dobu praní přibližně o 25 %, a přesto pere s maximální účinností.

Extra rinse pro citlivou pokožku

Máte mimořádně citlivou pokožku? Při pracím cyklu, když zvolíte Extra rinse, přibude další máchání prádla, díky čemu zajistíte pro ochranu pokožky.

Tiché praní díky invertorovému motoru

Výhodou je nízká provozní hlučnost, dokonce můžete prát i v noci, aniž by to rušilo něčí spánek. Pračka je totiž vybavena BLDC invertorovým motorem, který se vyznačuje svou odolností a úsporností (23% úspora spotřeby el. energie na prací cyklus), ale i tichostí (více jak o 11% oproti uhlíkovým motorům), a to díky omezení vibrací a hluku. Navíc má motor mimořádně dlouhou životnost, 10 let a více.

Díky kontrolnímu systému nevyváženosti pračka rovnoměrně a opakovaně rozloží prádlo uvnitř pračky. Tato funkce zajišťuje, že nehrozí nerovnoměrně rozložené prádlo, což běžně způsobuje hlučné klepání pračky při odstředění a navíc není možné dosáhnout maximálních otáček odstředění.

Antivibrační boky

Boční stěny díky své inovativní konstrukci nejsou jen designový prvek, ale především přispívají k tichému praní. Antivibrační boky poskytují větší stabilitu a snižují vibrace. Zesílená izolace pomáhá snížit hlučnost pračky, aby bylo praní co nejtišší, dokonce i při odstřeďování.

Odložený začátek praní až o 24 hodin

Praní si naplánujte podle svého času, abyste stihli prádlo vyndat včas. Pračka W2 nabízí odložený start praní až o 24 hodin.

Přidání prádla v průběhu praní

Najdete zapomenutý kus prádla vždy až ve chvíli, kdy zapnete pračku? S pračkou W2 to nebude žádný problém, jelikož můžete i v průběhu praní přidat další kusy prádla. Stačí jen stisknout tlačítko start/pauza a po otevření dvířek snadno přidáte zapomenuté prádlo. Následně pokračujete v praní.

Dětský zámek

Občas se stane, že dítě na pračce něco nakliká, případně něco zmáčknete vy. Tohle vyřeší dětský zámek, který uzamkne ovládání, takže do vyprání nebo odemčení není možné změnit nebo přerušit program.

Inovativní buben pro ochranu prádla

Tvrdí se, že časté praní může poškodit oděv. Díky patentovanému systému našeho nerezového bubnu se nemusíte bát o své oblečení. Tato technologie účinně, ale přesto jemně a rychle, vypere všechny typy prádla. Dokonce i prádlo, které je intenzivně znečištěné. Unikátně navržený buben pračky Lord W2 se svými 2196 otvory, každý o průměru 2,4 mm, vytváří dokonalé prostředí pro šetrné, ale účinné praní, aby nedošlo k vytahování, mačkání nebo poškození prádla.

Vlna patří do pračky

Tedy v případě, že máte pračku Lord W2, která má program přizpůsobený pro péči o vlněné textilie nebo textilie z bohaté vlny, ať už jsou určené pro ruční praní nebo do pračky. Tento obzvláště jemný prací program zabraňuje nežádoucímu smršťování a žmolkovatění.

Symbol ApparelCare dokládá, že cyklus praní vlny v tomto spotřebiči byl schválen společností The Woolmark Company pro praní vlněných oděvů v pračce, a to za předpokladu, že jsou oděvy prány podle pokynů na štítku oděvu a podle pokynů vydaných výrobcem tohoto spotřebiče.

Můj program

Máte svůj oblíbený program, který nejčastěji používáte? Díky funkci Můj program si ho snadno uložíte a můžete pravidelně používat. Stačí, když po volbě programu a nastavení možností stiskněte tlačítko Quick 3 sekundy před zahájením cyklu.

Vypnutí zvukových signálů

Pokud nemáte rádi, když vás ruší zvukové signály pračky, například po doprání, tak vás potěší funkce pračky Lord W2, která umožňuje vypnutí informačních signálů.

16 programů praní

 • Můj program
 • Bavlna
 • Syntetika
 • Hygiena
 • Džíny
 • Mix
 • 20 °C
 • Máchání a odstředění
 • Odstředění
 • Intenzivní
 • ECO 40-60
 • Jemné
 • Vlna
 • Sport
 • Rychlý 45 min.
 • Rychlý 15 min.

Lord, záruka německé kvality

Pro značku Lord hraje hlavní roli kvalita a dostupnost. Naše spotřebiče se vyrábí z nadstandardně kvalitních materiálů a neustále se inovují.

Právě proto můžeme nabízet 2letou záruku s dodatečným 3letým servisem na spotřebiče bez podmínek a zdarma.

Lidé se ptají… Proč si koupit pračku Lord W2? A my odpovídáme…

Pračka Lord W2, která je vyrobena z poctivých materiálů a je navržena tak, aby Vám poskytla spolehlivý a trvanlivý provoz.

Když jsme začínali s výrobou, chtěli jsme se zaměřit na výrobu spotřebičů, které budou vyrobeny z kvalitních materiálů a budou sloužit zákazníkům co nejdéle. Proto jsme se rozhodli investovat do vývoje pračky Lord W2 a využít nadstandardní materiály.

Soustředíme se pouze na málo produktů, aby jsme mohli vychytat všechny mouchy a poskytnout tak zákazníkům pračku, která splní jejich požadavky a bude plně funkční.

Jednou z věcí, kterou si u pračky Lord W2 ceníme, je naše prodloužená záruka 2+3 roky bez podmínek a bez registrace. Na rozdíl od ostatních výrobců nabízíme prodlouženou záruku i na části, které se často porouchají a není třeba se registrovat, abyste ji mohli uplatnit.

Navíc, pokud by se Vám pračka porouchala během pěti let, pošleme k Vám technika, který vykoná práci zdarma a dopraví náhradní materiál zdarma až k Vám domů. Dopravu máte zdarma, včetně odvozu starého spotřebiče, který za Vás zlikvidujeme ekologicky.

 

Kdo si kupuje pračku Lord W2

Pračka Lord W2 je ideální volbou pro ty, kteří hledají trvanlivý a ekologický výrobek s kvalitním servisem. Zákazníci, kteří si cení životního prostředí, ocení nejen dlouhou životnost pračky, ale také fakt, že sklad firmy Lord v Lázních Toušeň má ekologické osvědčení BREEM Outstanding. Toto označení má méně než 1 % budov v západních zemích a v Česku pouze zhruba 0,1 %. Pračku Lord W2 si oblíbí také milovníci poctivé německé kvality a všichni, kteří si přejí klid od případných problémů s výrobkem.

 

 

 
Parametry
TYP volně stojící
TYP PRAČKY předem plněná
VÝŠKA 84,8 cm
ŠÍŘKA 59,8 cm
HLOUBKA 57 cm
ENERGETICKÁ TŘÍDA B
DISPLEJ ano LCD
HLUČNOST 76 dB (odstřeďování)
TŘÍDA HLUČNOSTI B
DĚTSKÁ POJISTKA ano
ZPŮSOB OVLÁDANÍ tlačítka
ZPŮSOB UMÍSTĚNÍ volně stojící
AKUSTICKÝ INDIKÁTOR ano (lze vypnout)
BARVA bílá
OCHRANA PROTI PŘETEČENÍ ano
ODLOŽENÍ STARTU až 24 hodin
POČET PROGRAMŮ 16
SPOTŘEBA EL. ENERGIE ZA 100 CYKLŮ 55 kWh
SPOTŘEBA VODY 48 l/ 1 cyklus
TYP MOTORU BLDC invertorový
BARVA - LED bílá
MAXIMÁLNÍ NÁPLŇ 8 kg
MAXIMÁLNÍ OTÁČKY ODSTŘEĎOVÁNÍ 1400/min
MNOŽSTEVNÍ AUTOMATIKA ano
PŘIDÁNÍ PRÁDLA V PRŮBĚHU ano
TŘÍDA ÚČINNOSTI ODSTŘEDĚNÍ B
UKAZATEL ZBÝVAJÍCÍHO ČASU ano
VIZUÁLNÍ INDIKÁTOR ano
NAPĚTÍ 220 - 240V
FREKVENCE 50 Hz
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně stojící spotřebiče
Záruka: 5 let bez nutnosti registrace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: