Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

JURA čisticí tablety 3fázové

Kód: 68
299 Kč 247,11 Kč bez DPH 299 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

3-fázové čistící tablety

Fáze 1: Čištění, Fáze 2: Údržba, NOVÁ fáze 3: Ochrana

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění, údržba a ochrana v jednom

Pro trvale dokonalou kvalitu kávy je optimální údržba automatického kávovaru a hygienické zacházení s mlékem, kávou a vodou rozhodujícím faktorem. Každý automatický kávovar JURA disponuje bezúdržbovou spařovací jednotkou, která se čistí jediným stisknutím tlačítka a zajišťuje tak snadnou údržbu.
Milionkrát osvědčené originální čisticí tablety od firmy JURA jsou neustále optimalizovány a dále vyvíjeny naším laboratorním týmem. Nová 3-fázová čisticí tableta je inovativním produktem intenzivního výzkumu a nabízí ještě lepší výsledky díky další ochranné fázi, která trvale chrání automatický kávovar před minerálními usazeninami. Použití je nadále jednoduché.

Tak funguje proces čištění

Čisticí program spustíte jediným stisknutím tlačítka.

Fáze 1: Čištění
Spařovací jednotka a spařovací sítko jsou důkladně propláchnuty horkou vodou o teplotě 80 °C. Vysoce účinná receptura čisticí tablety přitom odstraňuje zbytky kávového tuku a oleje, které mohou mít negativní vliv na chuť a celkovou kvalitu kávy.

Fáze 2: Údržba
Ve druhé fázi, fázi údržby, speciální účinné látky ochrání povrch kávových cest a zabrání a zabraňují tak opětovnému usazování zbytků kávy a kávových tuků.

NOVÁ fáze 3: Ochrana
V nově vyvinuté třetí fázi, chrání tzv. komplexotvorné látky automatický kávovar před minerálními usazeninami.


Výsledek

S inovativními 3-fázovými čisticími tabletami můžete svůj automatický kávovar JURA čistit, udržovat a chránit v rámci jediné aplikace. To zajišťuje hygienickou čistotu, delší životnost a dokonalý požitek z kávy, šálek za šálkem.


Důsledné dodržování ekologických předpisů

Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Složení originálních čisticích tablet od firmy JURA je proto výhradně bezfosfátové. Optimalizovaná receptura zaručuje hygienu s certifikací TÜV pro automatický kávovar a zároveň chrání životní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o výrobky Jura
Záruka: 2 roky

Čištění Jura E8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: