Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

JURA filtr CLARIS Smart

Kód: 65
399 Kč 329,75 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Filtrační patrona CLARIS Smart+

V případě používání filtru Jura CLARIS smart+ nemusíte Váš kávovar odvápňovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní vodní filtr s plusem

Káva je z 98 procent tvořena vodou. K získání dokonalé kávy je odpovídajícím způsobem zásadní rovněž její perfektní kvalita. Prostřednictvím CLARIS Smart+ JURA způsobuje další převrat v oblasti filtrace vody. Technologie vodního filtru zaručuje další plus pro hygienu v automatickém kávovaru – a to už v nádrži na vodu. Díky CLARIS Smart+ zvýšíte ochranu, bezpečnost produktu a životnost svého automatického kávovaru. Pro každodenní dokonalý požitek z kávy.

Na spodním konci filtrační patrony CLARIS je navíc zásobník s přírodními aktivními složkami, které stabilizují vodu v nádrži a tím snižují výskyt vápenatých usazenin v oblasti dna nádrže. To funguje bez jakékoli další energie nebo účinku, pouze díky přirozenému pohybu vody v nádrži, díky kterému vždy snadno protéká zásobníkem. Horní část filtrační patrony CLARIS pro přípravu kávy i nadále využívá iontovou výměnu a aktivní uhlí k přefiltrování přesně takového množství vody, jaké je potřeba pro dokonalý šálek kávy na principu vzestupného proudění.

Na základě technologie RFID automatický kávovar zjišťuje, zda je nasazen filtr a automaticky spouští příslušný režim. Průběžné shromažďuje informace o použití filtru a ukazuje, pokud dojde k vyčerpání dané kapacity. Výměna filtru je proto nejen jednoduchá jako nikdy předtím, ale CLARIS Smart+ může optimálním způsobem rozvinout svou účinnost.

Plus pro hygienu a čistotu
CLARIS Smart+ doplňuje osvědčený profesionální princip vzestupného proudění, který filtruje přesně takové množství vody potřebné pro každou přípravu kávy, o zásobník s přírodními aktivními látkami. Plus: Voda díky svému přirozenému pohybu tímto zásobníkem vždy snadno protéká a kontaktem s vodou je zásobník stabilizován. To má za následek méně vápenatých usazenin a maximální čistotu v nádrži na vodu.

Vhodné pro vodu z každého vodovodu
Díky inovativnímu složení jsou filtrační patrony vhodné pro vodu z každého vodovodu na světě. Extrémně účinný granulát filtruje vápník vždy na optimální množství (i při nízké tvrdosti vody) a snižuje množství škodlivin a látek, které mají škodlivý účinek na chuť, jako například chlor, tak účinně jako nikdy dřív. Minerály, které fungují jako důležité nositelé chuti, zůstávají zachovány. Optimální stabilizace vápníku již v nádrži na vodu a účinné filtrování během přípravy kávy zajišťují nejlepší hygienu a optimální kvalitu vody pro dokonalé aroma kávy.

Automatická detekce filtru
JURA používá moderní technologii RFID, aby byla umožněna vzájemná komunikace mezi filtrem a automatickým kávovarem. Automaticky rozeznává každý přístroj s inteligentním vodním systémem (I.W.S.®), zda je nasazen filtr, automaticky přepne na funkci filtru a spouští proplach. Pokud se výkon filtru blíží vyčerpání, tento automatický kávovar upozorní na blížící se výměnu filtru. Pokud k této výměně nedojde, přístroj spustí režim odvápňování. Po příslušné době použití se objeví výzva k odvápnění. To lze provést pouze po odstranění filtru. Chyby vzniklé následkem nedorozumění jsou definitivně věcí minulosti.

Dopřejte sobě i svému automatickému kávovaru JURA filtr CLARIS Smart+ a přesvědčte se o jeho mnoha výhodách. Sadu 3 kusů vám nabízíme za atraktivní zvýhodněnou cenu. Zažijte jedinečnou hygienu a dokonalý požitek z kávy ve zcela novém rozměru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o výrobky Jura
Záruka: 2 roky

Výměna filtru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: