Pro nově zaregistrované zákazníky doprava na vše zdarma.

JURA Z10 Signature Line Aluminium Dark Inox

Kód: 89
Zítra 🏠
Značka: Jura
69 990 Kč 57 842,98 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
32 druhů nápojů, Hliníkové provedení, COLD BREW pro přípravu v horké i studené formě, P.R.G. mlýnek pro individuální nastavení hrubosti mletí elektronicky a pro každý nápoj zvlášť lze uložit do paměti, Impulzní extrakční proces P.E.P.®, Plně konfigurovatelný display - možnost individualizace, Mašina vhodná i do kanceláří a do domácnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průkopnický kávovar Z10 s mlýnkem P.R.G. pro horké kávové speciality a speciality Cold Brew
Nový model Z10 je mistrovským kouskem švýcarského inženýrství, který rozšiřuje spektrum kávových specialit. Jediným stisknutím tlačítka připraví celou paletu horkých produktů od silného espressa až po populární flat white. Navíc díky specialitám Cold Brew poprvé představuje naprosto nový požitek z kávy. To umožňuje mlýnek Product Recognising Grinder (P.R.G.), který rozpozná vybranou specialitu a v mžiku jí přesně na míru přizpůsobí jemnost mletí.
Kromě toho společnost JURA vyvinula perspektivní proces Cold Brew – jedná se v pravém slova smyslu o osvěžující špičkovou inovaci. Při tomto procesu se studená voda pod vysokým tlakem protlačuje pomalými impulzy skrz čerstvě namletou kávu. Výsledkem je objev naprosto nového způsobu pití kávy – osvěžující, plné energie, s báječně vyváženým aromatem.
Prémiový plně automatický kávovar se ovládá přes dvakrát rychlejší 4,3" dotykový displej a otočné tlačítko Blue Crystal Rotary Switch. Zásadní technologický posun se odráží ve skulpturálním designu. Konvexně-konkávní přední panel je viditelným důkazem záliby v detailu a preciznosti při výrobě. Vysoká kvalita modelu Z10 je příslibem vynikající chuti.
 
 
 Nový mlýnek Product Recognising Grinder (P.R.G.)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary Jura 🇨🇭
Záruka: 2 roky
Druh kávy: Černá káva, mléčné speciality
Umístění: Domácnost, Kancelář, Provoz do 30 káv/den

Čištění kávovaru

Čištění mléčných cest

Odvápnění

Výměna filtru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: